IroInk Warszawa

Laserowe usuwanie tatuażu

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00 - 20:00
Sobota: 12:00 - 20:00
Niedziela: na zapisy

Laserowe usuwanie tatuażu – studio w Warszawie

Szukasz odpowiedniego studia, gdzie wykonywane są zabiegi laserowego usuwania tatuażu? Masz już dość starej dziary? Chcesz usunąć blizny i przebarwienia na skórze? A może tusz zaczął blaknąć bądź tatuaż budzi w tobie niemiłe wspomnienia? Bez względu na powód odwiedź jeden z dwóch salonów IroInk w Warszawie – usuniemy twój tatuaż oraz doradzimy, jak dbać o skórę po takim zabiegu.

Usuwanie laserowe tatuażu – zabieg w profesjonalnym studiu

Laserowe usuwanie tatuażu to mniej inwazyjna metoda od chirurgicznego usuwania oraz skuteczniejsza metoda od usuwania IPL. W IroInk w Warszawie wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, który emituje krótkie impulsy światła poniżej 10 nanosekund. Z ich pomocą barwnik jest rozkładany na mikrocząstki, a te zostają następnie wchłonięte przez układ odpornościowy. Taki zabieg nie wywołuje dodatkowych blizn ani obrażeń.

Dokładna liczba zabiegów zależy od konkretnego tatuażu, niemniej zazwyczaj wykonuje się ok. 4–6 zabiegów usuwania laserowego tatuażu, w odstępach d 3 do 4 tygodni. Usuwamy każdy tatuaż, bez względu na to, jak dawno został wykonany oraz w którym miejscu na ciele się znajduje. Po wszystkich zabiegach skóra przez jakiś czas będzie miała nieco jaśniejszy odcień, ale z czasem jej koloryt się znormalizuje – i całkowicie zapomnisz o usuniętym tatuażu.

Do laserowego usuwania tatuażu w warszawskim studiu IroInk wykorzystujemy różne długości fal światła:

·         1064nm – do usuwania czarnych, szarych i granatowych tatuaży.

·         755nm – do usuwania niebieskich, zielonych i czarnych tatuaży.

·         532nm – do usuwania czerwonych i brązowych tatuaży.

·         1320nm – do odmłodzenia, regeneracji i oczyszczenia skóry.

Choć na laserowe usunięcie tatuażu może zdecydować się niemal każdy, istnieje kilka przeciwwskazań, m.in.:

·         Ciąża i karmienie piersią.

·         Opalenizna oraz znaczna ekspozycja na słońce w ciągu ostatnich kilku tygodni.

·         Zmiany skórne w miejscu, które ma zostać poddane zabiegowi.

·         Przyjmowanie w ostatnich miesiącach preparatów zwierających witaminę A.

·         Zaburzenia krzepnięcia krwi.

·         Skłonność do powstawania blizn, np. keloidów.

Jeśli masz wątpliwości, czy w twoim przypadku można przeprowadzić zabieg usuwania laserem, skontaktuj się z nami i dokładnie opisz swoją sytuację. Przed każdym usunięciem tatuażu rozmawiamy z klientem i wyjaśniamy, na czym będzie polegał zabieg oraz jak się do niego przygotować.

Laser neodymowy EXEO Q-SWITCHED, czyli czego używamy do usuwania tatuażu

Laserowe usuwanie tatuażu w naszych studiach w Warszawie przeprowadzamy za pomocą profesjonalnego urządzenia EXEO Q-SWITCHED ND YAG z końcówką PICO. To neodymowy laser emitujący impulsy światła w bardzo krótkim czasie – dzięki temu nie ma ryzyka pozostawienia blizn czy poparzeń skóry.

Zabieg usuwania tatuażu przy pomocy EXEO Q-SWITCHED jest bezpieczny i precyzyjny. W zależności od rodzaju twojego tatuażu dobierzemy jeden z sześciu filtrów. Uniwersalny filtr mógłby nie być wystarczający – do każdego zabiegu podchodzimy indywidualnie, a filtr dostosowujemy na podstawie koloru, wielkości i miejsca twojego tatuażu.

Co jeszcze powinieneś lub powinnaś wiedzieć o EXEO Q-SWITCHED przed umówieniem się z nami na laserowe usuwanie tatuażu?

·         Usuwamy zarówno tatuaże czarne, jak i kolorowe.

·         Usuwamy tatuaże z całego ciała, w tym z twarzy.

·         Za pomocą urządzenia możemy też usunąć makijaż permanentny.

·         Urządzenie może mieć także działanie liftingujące i terapeutyczne.

Usuwanie tatuażu w Warszawie – postaw na IroInk!

 

Jesteśmy grupą wieloletnich profesjonalistów z pasją i zacięciem do pracy. Zależy nam na tym, aby klienci, decydując się u nas na laserowe usuwanie tatuażu, zabieg piercingu lub wykonanie nowego tatuażu, zawsze czuli się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego zachęcamy do wszelkich form kontaktu – jeśli masz pytania odnośnie do laserowego usuwania tatuażu, odwiedź jeden z naszych salonów w Warszawie albo skontaktuj się z nami online. Rozwiejemy twoje wątpliwości, dokładnie wyjaśnimy cały proces, a następnie, po wstępnej konsultacji, umówimy się na dogodny dla Ciebie termin zabiegu.