IroInk Warszawa

Tatuaż na stopie

Zrób z nami swój wymarzony tatuaż na stopie

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00 - 20:00
Sobota: 12:00 - 20:00
Niedziela: na zapisy

Modlińska 176
tel. +48 884 000 214

Tatuaż na stopie to oryginalny sposób na ozdobienie swojego działa. Może być zarówno dyskretnym wzorem, który pokażesz tylko podczas wybranych okazji, jak i większym projektem, z przedłużeniem na łydkę. Największą popularnością cieszy się tatuaż damski na stopie, jednak w IroInk chętnie wykonamy także tatuaż męski – wszystko zależy od ciebie i twoich preferencji.

Wśród tatuażów damskich na stopie królują orientalne wzory rodem z Arabii czy Indii, choć równie często pojawiają się delikatne projekty w stylu piórek, kwiatów czy napisów. Tatuaż na stopie wygląda wyjątkowo pięknie zwłaszcza latem, na wszystkich rodzajach skóry. Możesz się na niego zdecydować niemal w każdym momencie, bez względu na dress code w miejscu pracy – jest bowiem łatwy do ukrycia.

Tatuaż męski na stopie często w realistyczny sposób przedstawia kości bądź mięśnie, dzięki czemu dodaje nietuzinkowego wyglądu. Na życzenie klienta chętnie wykonamy także efektowne biomechaniczne wzory oraz tatuaże tribale, które zakończą się na łydce.

W IroInk nie ograniczamy się jednak do stereotypowych wzorów – twój tatuaż na stopie powinien być wyjątkowy, dlatego podejdziemy do niego indywidualnie, jak do każdego naszego projektu. Wspólnie ustalimy wielkość, kolorystykę i wzór, a także doradzimy, w którym miejscu na skórze tatuaż będzie najlepiej wyglądać.

Masz dodatkowe pytania albo poszukujesz innych inspiracji – Zapraszamy do naszego portfolio oraz zachęcamy do kontaktu z nami – podczas pierwszej bezpłatnej konsultacji stworzymy projekt tatuażu na stopie specjalnie dla ciebie!