Bazujemy na profesjonalizmie i zaufaniu

Studio IroInk oferuje fachowe i twórcze podejście do tematu tatuowania. Podstawowym celem naszej działalności jest tworzenie indywidualnych i niepowtarzalnych wzorów.
Klient może skorzystać u nas z przygotowanych do wglądu, przygotować własny projekt lub zamówić u nas projekt tatuażu ,,na życzenie”.

Realizujemu tatuaże w stylach:

 • tradycyjnym
 • neotradycyjnym
 • dotwork/linework
 • dowolne inne wedle życzenia Klienta

Dodatkowo oferujemy usługi zakrywania starego tatuażu nowym.
Tworzymy napisy w alfabecie łacińskim, cyrylicy, greckim, i innych.

Bogate doświadczenie

Wysokiej jakości sprzęt i pigmenty

Indywidualne podejście i doradztwo

Zadowoleni Klienci

Nasi tatuatorzy

George

Tatuażysta, szkolenia w zakresie tatuaży

  Roman

  Tatuażysta

   Wiktoria

   Tatuażystka

    Dojazd do studio

    IroInk Warszawa Strumykowa

    ul. Strumykowa 23 lok. U4

    03-138 Warszawa

    tel. +48 531 027 529

    FAQ - Najczęściej zadawane pytania

    Cena uzależniona jest od wielkości tatuażu i stopnia skomplikowania jego wykonania. Wszystkie ceny ustalane są indywidualnie.

    Długość trwania pracy nad tatuażem uzależniona jest od stopnia jego skomplikowania i wielkości. Niektóre, małe elementy możemy wykonać w ciągu 15 minut, a większe „dziary” wamagają nawet kilkukrotnych, kilkugodzinnych sesji.

    Tak, aczkolwiek wszystko zależy od indywidualnej odporności na ból, długości trwania zabiegu, tatuowanego miejsca, sposobu tatuowania, a nawet od aktualnej kondycji tatuowanej osoby.

    Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo naszym Klientom. W tym celu stosujemy jednorazowe igły oraz wszystkie materiały mające bezpośredni kontakt ze skórą. Warto wspomnieć o dodatkowych zabezpieczeniach na maszynki oraz na wszystkie elementy, z którymi zarówno Klient, jak i tatuator mają kontakt podczas zabiegu.

    Scroll to top