IroInk Warszawa

Tatuaż na dłoni

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00 - 20:00
Sobota: 12:00 - 20:00
Niedziela: na zapisy

Strumykowa 23 lok. U4
tel. +48 531 027 529

Modlińska 176
tel. +48 884 000 214

Tatuaż na dłoni jest równie popularny wśród mężczyzn oraz kobiet. To świetne miejsce zarówno na delikatne, orientalne wzory, jak i na minimalistyczne, niewielkie tatuaże dotwork lub linework. Wśród tatuaży na dłoni można też często spotkać napisy, i to w najróżniejszych językach czy pismach, jak łacina, greka, gotyk lub cyrylica.

Tatuaże męskie czy damskie na dłoni są zwykle małymi ozdobami. Bardzo często wzory tatuuje się wyłącznie na paliczkach, choć równie efektownie wyglądają projekty na całej dłoni, zwłaszcza z kontynuacją na nadgarstku. W IroInk wykonamy twój tatuaż na dłoni po dokładnych konsultacjach: samodzielnie zdecydujesz, czy wolisz styl tradycyjny, neotradycyjny, czy nawet japoński lub ilustracyjny. Nie ograniczamy się bowiem wyłącznie do skromnych, czarno-białych i prostych tatuaży na dłoni ? specjalnie dla ciebie chętnie stworzymy także rozbudowany, kolorowy projekt.

Tatuaż na dłoni może być również przedłużeniem tatuażu na ramieniu, na przykład w stylu tribal czy blackwork. W tym miejscu na ciele rewelacyjnie wygląda także realistyczny wzór biomechaniczny lub bioorganiczny, przedstawiający czaszkę czy inne kości. Takie ozdoby są popularne zwłaszcza wśród tatuażów męskich na dłoni.

Tatuaże damskie na dłoni zwykle przedstawiają wzory kwieciste lub w stylu boho, ale w IroInk chętnie wykonamy także inne, bardziej skomplikowane projekty, nie poprzestając wyłącznie na tych stereotypowych. Wszystko zależy od twoich indywidualnych preferencji ? najważniejsze, aby stworzony przez nas tatuaż na dłoni był twoim wymarzonym!

naszym portfolio sprawdzisz przykładowe realizacje. Umów się także na pierwszą wizytę, podczas której ustalimy wszystkie szczegóły oraz stworzymy unikatowy projekt tatuażu na dłoni.