IroInk Warszawa

Tatuaż na łydce

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00 - 20:00
Sobota: 12:00 - 20:00
Niedziela: na zapisy

Modlińska 176
tel. +48 884 000 214

Tatuaż na łydce to propozycja dla każdego: zarówno dla osób, które decydują się na swój pierwszy tatuaż, jak i dla tych, którzy kilka wzorów mają już za sobą. Projekt w takim miejscu jest łatwiejszy do ukrycia niż tatuaż na ręce czy szyi, dlatego świetnie sprawdzi się także w sytuacji, gdy w pracy wymagają od ciebie konkretnego wyglądu.

Tatuaż na łydce najczęściej jest męski, ale w IroInk bez problemu wykonamy także damskie tatuaże. To miejsce, gdzie dobrze prezentują się i czarno-białe wzory, i takie pełne kolorów. Wyjątkowo efektownie wyglądają biomechaniczne albo bioorganiczne tatuaże na łydce, zwłaszcza jeśli są przedłużone na udo albo stopę. Wśród popularnych stylów można też wymienić tribale, dotwork czy po prostu styl tradycyjny. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby sięgnąć po bardziej abstrakcyjne i minimalistyczne motywy: małe wzory w stylu etnicznym, graficznym czy ornamentalnym również świetnie sprawdzą się w roli tatuażu na łydce.

Możesz także zdecydować się na wzór w formie napisu, który będzie wyrażał twoją osobowość. Stworzymy tatuaż zarówno w piśmie łacińskim i gotyckim, jak i greckim czy cyrylicznym. Dokładny projekt tatuażu na łydce zależy od ciebie ? do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i tworzymy zupełnie nowe wzory. Po konsultacjach przedstawimy ci proponowany projekt, który następnie możemy zmodyfikować według twoich wytycznych. Pierwsze spotkanie i wycena tatuażu w IroInk są bezpłatne ? napisz do nas, a ustalimy wygodny dla ciebie termin!

A jeśli chcesz sprawdzić więcej naszych przykładowych realizacji, zajrzyj do portfolio.