IroInk Warszawa

Damski i męski tatuaż na plecach

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00 - 20:00
Sobota: 12:00 - 20:00
Niedziela: na zapisy

Modlińska 176
tel. +48 884 000 214

Tatuaż na plecach pozwala na stworzenie dużego, unikatowego wzoru, dzięki któremu możesz wyrazić swój charakter albo nawet opowiedzieć jakąś historię. Ponieważ w tym miejscu można wytatuować całą skórę, popularnością cieszą się duże tatuaże w tradycyjnym, neotradycyjnym lub japońskim stylu. To także świetne miejsce do biomechanicznego albo bioorganicznego projektu albo takiego w stylu blackwork.

Tatuaże na plecach mogą korespondować z tatuażami na ramionach, przedramionach, brzuchu, klatce piersiowej albo karku. W IroInk możemy stworzyć cały projekt, obejmujący nie tylko tatuaż na plecach, ale i inne części ciała, albo projekt ze wzorem tylko na plecy ? który w zależności od twoich preferencji będzie mógł zostać rozbudowany w przyszłości.

Wśród tatuażów damskich na plecach zazwyczaj dominują cienkie linie i wzory w stylu linework czy dotwork. To także częsty wybór na orientalne, etniczne i ornamentalne projekty. Choć zazwyczaj tatuaże na plecach są czarno-białe, nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnąć po kolory ? akwarelowe czy pastelowe, wybór należy do ciebie!

naszym portfolio możesz znaleźć przykłady dużych tatuaży obejmujących całe plecy oraz mniejszych projektów, które zajmują tylko fragment ciała ? każdy z nich tworzony był indywidualnie podczas konsultacji z klientem. Do twojego tatuażu podejdziemy w ten sam sposób: najpierw wspólnie z tobą ustalimy wzór, który będzie dla ciebie idealny, a później zaprezentujemy ci wstępny projekt, który możemy zmodyfikować według twoich wskazówek. Umów się na pierwszą wizytę już dziś!