IroInk Warszawa

Tatuaż na ramieniu

Zrób z nami swój wymarzony tatuaż na ramieniu.

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00 - 20:00
Sobota: 12:00 - 20:00
Niedziela: na zapisy

Modlińska 176
tel. +48 884 000 214

Tatuaż na ramieniu pozwala na stworzenie niemal każdego wzoru. To idealne miejsce zarówno na duże i artystyczne projekty, jak i na minimalistyczne, niewielkie ozdoby. W zależności od własnych preferencji możesz zdecydować się na tzw. tatuaż rękaw, który pokryje całe ramię, albo na drobne wzorki, korespondujące z twoją osobowością. Pamiętaj, że niewielki tatuaż na ramieniu zawsze możesz rozbudować w przyszłości – w IroInk chętnie stworzymy spójny projekt, który będzie idealnie pasował do już gotowego tatuażu.

Większość tatuaży na ramieniu, jakie wykonujemy, to indywidualne projekty, stworzone specjalnie dla danego klienta lub klientki po konsultacjach. Podczas twojej pierwszej wizyty w naszym studiu dokładnie ustalimy wygląd tatuażu – zależy nam na tym, aby projekt pasował ci w stu procentach. Jeśli jednak nie wiesz, jakim wzorem chcesz ozdobić swoje ciało, dobierzemy coś z naszej gotowej bazy tatuaży na ramię – każdy projekt możemy oczywiście zmodyfikować według twojego uznania!

Tatuaże męskie i damskie na ramieniu są niezwykle popularne nie tylko wśród osób, które pierwsze ozdabianie ciała mają już za sobą. Ponieważ tatuowanie w tym miejscu sprawia stosunkowo niewielki ból, równie często decydują się na nie także początkujący – w historii naszego studia mamy dużo tatuażów męskich i damskich na ramieniu, od których klienci zaczęli swoją przygodę z tatuowaniem.

Chcesz zobaczyć więcej przykładowych realizacji tatuażów na ramieniu – Sprawdź nasze portfolio albo skontaktuj się z nami i umów na pierwszą wizytę!