IroInk Warszawa

Tatuaż na karku

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00 - 20:00
Sobota: 12:00 - 20:00
Niedziela: na zapisy

Modlińska 176
tel. +48 884 000 214

Tatuaż na karku wybierają zwykle osoby, które chcą, aby dodatkowa ozdoba na skórze była widoczna przez cały czas. W letnie i wiosenne miesiące trudno bowiem go ukryć, jeśli nie ma się długich włosów. Najczęściej w tym miejscu tatuuje się niewielkie, minimalistyczne wzory, zwykle z użyciem tylko czarnego tuszu. Bardzo efektownie wygląda więc tatuaż na karku w stylu blackwork, dotwork czy linework. Prosty wzór w jednym kolorze nie jest jednak regułą w IroInk chętnie wykonamy także niebanalne, barwne projekty, sięgające do stylów neotradycyjnych, old-schoolowych czy new-schoolowych.

Tatuaż męski na karku często jest przedłużeniem tatuażu na całej szyi, a nieraz też na barku, plecach lub klatce piersiowej. W takiej sytuacji tatuaż może być dużym, mocno artystycznym projektem, który łączy w sobie kilka stylów. W IroInk możemy zarówno stworzyć unikatowy projekt, wyłącznie na kark, jak i doradzić, jaki wzór będzie najlepiej pasował do pozostałych, już gotowych tatuaży.

W przypadku tatuażu damskiego na karku dominują delikatne, cienkie linie oraz abstrakcyjne wzory. To świetne miejsce na subtelne kształty, jak piórka, kwiaty, napisy czy tatuaże tylko w formie konturów. Na karku często można także spotkać tatuaże symboliczne, które mają szczególne znaczenie dla osoby wytatuowanej.

W IroInk do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i tworzymy jednorazowe, autorskie projekty tatuażów na karku. Pomożemy ci przenieść wizję idealnego tatuażu najpierw na papier, a potem na twoją skórę ? wspólnie stworzymy wzór, który będzie twoim wymarzonym.

Jeśli jednak poszukujesz inspiracji, zajrzyj do naszych przykładowych zleceń, a w razie pytań skontaktuj się z naszym studiem i umów się na pierwszą wizytę!