IroInk Warszawa

Tatuaż na klatce piersiowej

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00 - 20:00
Sobota: 12:00 - 20:00
Niedziela: na zapisy

Modlińska 176
tel. +48 884 000 214

Tatuaż na klatce piersiowej pozwala na stworzenie niemal każdego projektu. Ze względu na dużą powierzchnię skóry możliwy do wykonania jest każdy wzór: począwszy od abstrakcyjnych stylów jak blackwork, tribal, różne ornamenty, linework czy dotwork, poprzez popularne tradycyjne lub neotradycyjne tatuaże, a skończywszy na barwnych akwarelach, stylach orientalnych oraz old- i new-schoolowych.

Tatuaż na klatce piersiowej może znajdować się albo na całej powierzchni klatki, albo tylko na wybranym fragmencie: między żebrami, nad piersiami i na nich albo pod obojczykiem. Od ciebie zależy, jak dużą część ciała chcesz ozdobić ? tatuaż na klatce piersiowej daje niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o wielkość i rozłożenie wzoru.

Co więcej, taki projekt można połączyć z tatuażem na barku, ramieniu, brzuchu, plecach czy żebrach. Dzięki temu tatuaż na klatce piersiowej będzie fragmentem dużego, artystycznego dzieła ? pozwoli ci wyrazić twój charakter albo graficznie opowiedzieć kawałek twojej historii.

W IroInk wykonamy zarówno damskie, jak i męskie tatuaże na klatce piersiowej. Wśród tych pierwszych szczególną popularnością cieszą się wzory pod, nad lub między piersiami, z kolei wśród drugich dominują rozległe projekty, obejmujące całą klatkę.

Tatuaż na klatce piersiowej nie musi być jednak duży ? wykonamy także minimalistyczne, symboliczne wzory, które będą mieć dla ciebie specjalne znacznie. Chcesz skonsultować swój przyszły Skontaktuj się z nami już dziś! A jeśli poszukujesz naszych przykładowych tatuaży, zajrzyj do portfolio.