IroInk Warszawa

Barber Warszawa

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 12:00 - 20:00
Sobota: 12:00 - 20:00
Niedziela: na zapisy

Barber shop Warszawa – męski fryzjer i golibroda

IroInk to nie tylko salon tatuażu – to także barber shop w Warszawie, w którym nasi specjaliści kompleksowo zadbają o męskie fryzury oraz brodę. Poszerzyliśmy nasze usługi, aby zaoferować klientom jeszcze więcej i aby w pełni zadbać już nie tylko o ozdoby na ich skórze, ale także o wygląd i kondycję ich włosów i brody!

Czym dokładnie jest barber shop?

W IroInk w Warszawie oferujemy usługi barberskie – na czym dokładnie polegają?

·        Na strzyżeniu i modelowaniu męskich fryzur(każdej długości).

·        Na goleniu, strzyżeniu i trymowaniu brody.

·        Na pielęgnacji brody i włosów.

·        Na pielęgnacji skóry twarzy (w okolicach brody).

Barberzy z warszawskiego IroInk używają profesjonalnych brzytw, maszynek i trymerów. Higiena i bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wszystkie sprzęty każdorazowo odkażamy przed strzyżeniem czy goleniem. Ponieważ brody i męskie fryzury są specjalnością naszych barberów, używamy odpowiednich kosmetyków, dedykowanych do męskich włosów oraz cery.

Barber IroInk w Warszawie – co oferujemy?

Nasz barber shop w Warszawie to miejsce, gdzie w luźnej, sympatycznej atmosferze zadbamy kompleksowo o twoje włosy i brodę. A dokładniej:

·         Wyjaśnimy, jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacji brody i męskich włosów na co dzień w zależności od kondycji i rodzaju twoich włosów – czego używać, jak modelować fryzurę itp.

·         Dobierzemy odpowiedni kształt włosów i brody do kształtu twojej głowy i twarzy – doradzimy, jaki zarost będzie się najlepiej prezentował, jaka fryzura będzie najlepiej pasować itp.

·         Ogolimy, przytniemy lub przystrzyżemy twoje włosy, a następnie odpowiednio je wymodelujemy – tak abyś był w pełni zadowolony z efektu.

·         Zadbamy także o twoją skórę twarzy i wyjaśnimy, co robić, aby nie była podrażniona z powodu golenia czy nakładania kosmetyków na brodę.

Dzięki regularnej pielęgnacji brody i odpowiedniemu strzyżeniu nie tylko zadbasz o swój wygląd, ale także o dobre samopoczucie. Skorzystaj z profesjonalnego barber shopu w Warszawie IroInk, zgłaszając się do wykwalifikowanych fryzjerów, którzy zawodowo zajmują się brodami i męskimi fryzurami! Zajrzyj do naszego salonu w Warszawie, aby umówić się z barberem, albo skontaktuj się z nami przez formularz.