tatuaż na plecach mapa świata

Podróżujesz do Warszawy? Koniecznie odwiedź nasze studio tatuażu

Warszawa to miasto, które powinien zobaczyć każdy. Tutaj znajdują się niezwykle ciekawe miejsca historyczne, które sąsiadują z nowoczesnymi budynkami, a wszystko to pośród znakomitych restauracji, nocnych klubów i… studia tatuażu Iroink!

Tak, nic Wam się nie przywidziało! Wymieniamy nasze studio jako jedną z głównych atrakcji Warszawy!

Dlaczego? Ano dlatego, że atrakcje turystyczne i kulinarne, czy tez nocne życie, to nie jedyne, co Warszawa ma do zaoferowania. Nasi artyści tatuażu sprawią, że Twój pobyt w stolicy Polski będzie nie tylko ucztą dla oczu, czy też żołądka, ale także dla ciała. Nasze studia znajdują się w świetnie skomunikowanych miejscach. Dojazd z Lotniska Chopina to raptem 30 minut Uberem, więc jeśli przylatujesz z dowolnego miejsca świata, to wpadaj od razu do nas.

Powitamy Cię świetną atmosferą, pyszną kawą, a jak zgłodniejesz, znajdzie się też coś do jedzenia. Najważniejsze jest jednak to, że przy okazji wizyty w Warszawie, wrócisz do domu z niezwykłą pamiątką na całe życie – tatuażem. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami wcześniej, omówimy temat Twojego projektu i w dniu Twojego przyjazdu załatwimy resztę. Możesz tez wybrać coś z gotowych projektów, ale indywidualizacja to jest to, co lubimy najbardziej.

I nie martw się, możemy nawet zorganizować Twój transport z lotniska do naszego studia. Dla nas czystą przyjemnością będzie gościć Cię w Iroink. Nie zwlekaj – planując swoją podróż do Warszawy, nie zapomnij o Iroink.

Do naszego studio zapraszamy również na piercing i laserowe usuwanie tatuażu.

Kontakt z nami

ul. Strumykowa 23 lok. U4
03-138 Warszawa
tel. +48 577 777 145
kontakt@iroink.pl


Facebook


Facebook-messenger


Instagram


Telegram


Whatsapp


Map-marker-alt

ul. Modlińska 176
03-170 Warszawa
tel. +48 884 000 214
modlinska@iroink.pl


Facebook


Facebook-messenger


Instagram


Telegram


Whatsapp


Map-marker-alt

Comments are closed.